ŠKOLNÍ JÍDELNA - VÝDEJNA

Obědy do naší jídelny dovážíme každý den z jídelny Gymnázia Otokara Březina a Střední odborné školy v Telči. 

Přihlášení ke stravování probíhá vždy na začátku školního roku, případně na začátku školní docházky na naši školu,  na základě přihlášky ke školnímu stravování. 

Stravování v jídelně je možné pouze po přihlášení ke školnímu stravování. Přihlášky dostávají žáci obvykle v prvních školních dnech. Úhrada za stravování probíhá v hotovosti, platí se přímo paní kuchařce, která na přijatou platbu vystaví doklad. Nejpozdější termín k předání peněz je 15. den v měsíci. Stravné se platí zpětně.

Od 1. 9. 2021 dochází ke změně přihlašování a odhlašování obědů. Přihlašování a odhlašování bude možné pouze telefonicky (prosíme nikoli SMS), a to na telefonním čísle 775 287 755. Oběd možno odhlásit a přihlásit do 7.30 hod. 

Děkuji za pochopení.

Mgr. Hynek Vohoska, aktualizováno 15. 8. 2022